streda , 5 augusta 2020
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Šarapovová prezradila svoj najobľúbenejší fast food a potréningové jedlo
Maria Šarapovová
Foto: TASR

Šarapovová prezradila svoj najobľúbenejší fast food a potréningové jedlo

Má vlastnú značku sladkostí, no Maria Šarapovová vždy vyznávala zdravý spôsob stravovania. Ruska prezradila, aký je jej najobľúbenejší fast food a potréningové jedlo.


Maria Šarapovová sa nezmazateľným písmom zapísala do dejín svetového tenisu. Víťazka piatich grandslamových trofejí v dvojhre ničila súperky agresívnym tenisom a obrovskou húževnatosťou. Ruská kráska je aj výborná obchodníčka. Má obrovské príjmy z reklamy, rozbehla tiež úspešnú značku skladkostí Sugarpova.

Šarapovová a jej obľúbený fast food a potréningové jedlo

Aj napriek tomu, že vyznáva zdravý spôsob stravovania, ako väčšina bežných ľudí, ani ona si občas neodpustí zhrešenie v podobe fast foodu. Počas otázok a odpovedí na instagrame prezradila, aké je jej najobľúbenejšie jedlo z fast foodu – pikantný kurací sendvič. Jedna z najzdravších volieb z kategórie jedál rýchleho stravovania, nakoľko kuracie mäso obsahuje veľa proteínov a pre športovcov má význam.

Maria Šarapovová
zdroj: twitter Maria Sharapova

Šarapovová dostala aj otázku ohľadom preferovaného potréningového jedla. Pravdepodobne sa to mení, fanúšikovi odpovedala, čo si dala po tréningu v konkrétny deň – „Dnes to bolo avokádo. Ale mala som len desať minút pred konferenčným hovorom,“ uviedla. Výborná voľba, keďže avokádo obsahuje množstvo zdravých tukov, vitamínov a minerálov.Šarapovová koncom februára oznámila koniec aktívnej tenisovej kariéry. Dopomohli k tomu časté zranenia a zdravotné problémy, ktoré ju pravidelne brzdili. Tento rok odohrala len dva súťažné zápasy, oba prehrala – v Brisbane v úvodnom kole nestačila na Bradyovú a na Australian Open v prvom kole s Vekičovou neuhrala ani set.

O nás Jaroslav Šípkar

Môže Vás zaujímať

Ďalšie sklamanie pre organizátorov US Open: Grandslamové podujatie odriekla aj bývalá svetová trinástka

MOSKVA – Ruská tenistka Anastasija Pavľučenkovová sa rozhodla vynechať grandslamový US Open. Ako v stredu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

five × three =