utorok , 11 augusta 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Raonič: Bude chvíľu trvať, kým si Djokovič získa fanúšikov späť na svoju stranu
Foto: TASR

Raonič: Bude chvíľu trvať, kým si Djokovič získa fanúšikov späť na svoju stranu

Adria Tour, ktorá bola organizovaná práve Novakom Djokovičom mala negatívny dopad. Mnoho hráčov vrátane samotného Srba sa nakazilo koronavírusom, ktorý sa šíri po celom svete. To viedlo k tomu, že na aktuálnu svetovú jednotku sa spustila vlna kritiky, no našli sa aj tenisové osobnosti, ktoré sa postavili na stranu Djokoviča. Ďalším tenistom, ktorý sa k tejto nepríjemnej udalosti vyjadril bol Miloš Raonič.


V nedávnom rozhovore s TSN Kanaďan zdieľal svoje myšlienky ohľadom spomínaného turnaja. On bol jedným z hráčov, ktorý bol tiež pozvaný na túto udalosť, ale odmietol sa zúčastniť, pretože nechcel riskovať. V rozhovore tiež uviedol, že nebol spokojný so sociálnymi odstupmi na turnaji.

To bol jeden z hlavných dôvodov, prečo ľudia kritizovali Djokoviča. Následne, v dôsledku tejto kritiky sa do tejto žabomyšej vojny zapojil aj Srbov otec a bránil ho tvrdením, že za všetko je zodpovedný Grigor Dimitrov.

„Je to úplne nespravodlivý komentár. Mohli to spôsobiť aj ďalšie veci, ako napríklad to, že Novak hral basketbal so srbskou hviezdou NBA Jokičom, ktorý bol neskôr tiež pozitívne testovaný. Existuje veľa dôvodov, ktoré mohli zapríčiniť výskyt koronavírusu na turnaji,“ reagoval Raonič na vyhlásenia Srdjana Djokoviča.

„Myslím si, že „Noleho“ zámer bol pozitívny, ale pokiaľ ide o tento konkrétny prípad, bude mu chvíľu trvať, aby si získal opätovnú dôveru,“ uzavrel Raonič.Niektorí hráči sú teraz na vážkach, či spomínaný incident neovplyvní zvyšok aktuálnej sezóny. Doteraz riadiace orgány nespomenuli žiadne zmeny, ale očakáva sa, že bezpečnostné opatrenia budú ešte väčšie ako doteraz. V momentálnej situácii každý tenisový fanúšik dúfa, že infikovaní hráči sa čoskoro zotavia a budú k dispozícii pre zostávajúcu časť sezóny.

Zdroj: ts

O nás Roderik Pastier

Môže Vás zaujímať

Barbora Strýcová

Grandslamových NIE stále pribúda: US Open aj bez českej svetovej dvojky a wimbledonskej šampiónky

PRAHA – Aktuálna deblová svetová dvojka Barbora Strýcová je po Barbore Krejčíkovej druhou českou tenistkou, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

11 − 1 =