sobota , 11 júla 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Radostná správa v rodine bývalej wimbledonskej šampiónky: S manželom čakajú dieťa
Foto: TASR

Radostná správa v rodine bývalej wimbledonskej šampiónky: S manželom čakajú dieťa

Bývalá wimbledonská víťazka Marion Bartoliová (35) prostredníctvom sociálnej siete Instagram svojim fanúšikom oznámila, že s manželom čakajú prírastok do rodiny.


Bartoliová v roku 2013 ovládla Wimbledon. Pamätáte si ju? Taká typická tenistka, sebavedomá, usmievavá, hrdá a aj napriek svojej nie úplne atletickej postave sa môže pýšiť víťazstvom na anglických trávnikov. Po tomto úspechu sa z kurtov vytratila kvôli údajnému zraneniu ramena. Včera sa svojim fanúšikom opäť pripomenula, na Instagrame priznala, že je tehotná.

Kamarátstvo s Dominikou Cibulkovou

Francúzska tenistka bola v minulosti spájaná aj s našou Dominikou Cibulkovou. Tieto dve bývalé, skvelé hráčky a aktuálne aj dve nastávajúce mamičky majú medzi sebou veľmi priateľský vzťah. Kamarátka Cibulkovej na instagrame uviedla: „S ohromnou radosťou vám oznamujeme príchod nášho dieťaťa. Sme nesmierne nadšení a zároveň šťastní. Už čoskoro budeme v trojici.Manželom Bartoliovej je belgický futbalista Yahya Boumediene, ktorý tvorí pár s Bartoliovou už druhý rok. Ako sme už v minulosti spomínali, Francúzska prežila komplikovaný partnersky vzťah. Trpela anorexiou a jej psychika bola na bode mrazu. Zdá sa, že po rokoch trápenia sympatická hráčka našla svoju spriaznenú dušu a v mene našej redakcie jej prajeme všetko dobré blížiacim sa pôrodom.

O nás Roderik Pastier

Môže Vás zaujímať

Rysuje sa nám tenisový škandál na aktuálne hraných exhibíciách? Viac ako dvadsať tenisových zápasov malo byť zmanipulovaných

LONDÝN- Minimálne dvadsaťštyri tenisových zápasov, ktoré sa odohrali na exhibičných turnajoch v čase pandémie koronavírusu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

five × 2 =