Home Najdôležitejšie Slovenské sklamanie v Halle: Polášek s Dodigom proti americkému duu neudržali vedenie

polášek a dodig

HALLE – Filip Polášek s chorvátskym deblovým parťákom Ivanom Dodigom si v nemeckom Halle o semifinále nezahrajú.

Rozhodla o tom ich dnešná osemfinálová prehra s americkým párom Austin Krajicek, Sam Querrey. Nasadené jednotky pritom vyhrali prvý set 7:5, ale v druhom si až dvakrát stratili podanie a prehrali hladko 1:6.

V rozhodujúcom supertajbrejku Polášek s Dodigom viedli 5:4, ale z nasledujúcich siedmich loptičiek uhrali len jedinú a americký pár slávil za 77 minút prekvapivý postup po triumfe 10:6.

Americká dvojica sa v boji o semifinále stretne s víťazom zajtrajšieho štvrťfinále Hanfmann/Koepfer verzus Puetz/Venus.