pondelok , 25 mája 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Podivná vojna – v Rakúsku sa bijú cez médiá Thiem a Bresnik
Foto: Twitter/ATP Tour

Podivná vojna – v Rakúsku sa bijú cez médiá Thiem a Bresnik

VIEDEŇ – Günther Bresnik, uznávaný rakúsky kouč, ktorý roky dohliadal na rozvoj svojho krajana Dominica Thiema, sa s ním dostal do konfliktu.

Rakúšana už vedie trénersky Čiľan Nicolás Massú. Či to Bresnik zle nesie alebo je „špina“ na strane tenistu, to určiť nemožno a názory sa, logicky, budú rôzniť.

„Každým dňom mi začína byť čoraz jasnejšie, čo sa stalo. Nechápem, kam zmizli úprimnosť, oddanosť. Nemám s ukončením spolupráce jediný problém, až na to, že som bol oklamaný. Toto sa nerobí niekomu, komu vďačíte za všetko. Nebyť mňa, Dominic by hral stále na okruhu ITF a jeho otec by trénoval v nejakom klube,“ uviedol nedávno Bresnik pre známy rakúsky portál Laola1.„Hovorí o nedostatku rešpektu a vraví, že mu vďačím za všetko. Bez neho by som vraj bol o niekoľko úrovní nižšie. Musím sa ho spýtať, či netrpí ilúziou, že je lepší, ako je. Bresnik veľmi dobre vie, prečo sme sa rozišli, ale nebudem to zverejňovať,“ kontrovala svetová trojka Dominic Thiem. Cituje ho denník Oberösterreichische Nachrichten.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

VIDEO Mrazivé spomienky svetovej jednotky: Djokovič ukázal úkryt pred bombami, v ktorom sa schovával

BELEHRAD – Srbský šampión a aktuálna svetová jednotka Novak Djokovič do konca života nevymaže z …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 × 2 =