Home Správy Pella ovládol turnaj v Sao Paule, získal svoj premiérový titul

Pella ovládol turnaj v Sao Paule, získal svoj premiérový titul

by Dominika Mikušiaková

SAO PAULO – Turnaj kategórie ATP 250 v brazílskom Sao Paule ovládol tretí nasadený Guido Pella. Vo finále zdolal Christiana Garina z Čile 7:5, 6:3.

V úvodnom sete dlho ani jeden z hráčov nevedel využiť šance na príjme. Zmena prišla za stavu 4:4, keď vzal Pella súperov servis a išiel podávať na víťazstvo v svete, servis mu však vôbec nevyšiel. Vzápätí však opäť udrel na príjme a na druhý pokus nezaváhal.

Skúsenejší Argentínčan vstúpil do druhého setu brejkom. Vo štvrtom geme musel odvracať brejkbal, bola to však jediná komplikácia na servise. Za stavu 5:3 premenil hneď prvý mečbal na príjme a získal tak vytúžený premiérový titul.