Foto: TASR

Paire v bizarnom rozhovore s Wawrinkom prezradil detaily z milostného života

Benoit Paire so Stanom Wawrinkom posledné týždne pravidelne bavia fanúšikov videorozhovormi. V tom poslednom Paire prezradil aj to, čo asi nemusel.

Dobrí kamaráti v pravidelných videorozhovoroch reagujú aj na otázky od fanúšikov. Jedného z nich zaujímali naozaj intímne detaily zo života tenistov. „Mal si niekedy sex hodinu pred zápasom?“ tlmočil Wawrinka otázku fanúšika Pairovi. Ten s úprimnosťou sebe vlastnou odpovedal jednoducho: „Áno.“


Takáto strohá odpoveď Švajčiarovi očividne nestačila a chcel vedieť bližšie podrobnosti: „Kde, kedy, ako, s kým?“ dobiedzal. Francúz najskôr nechcel okolnosti bližšie špecifikovať, Wawrinka sa však nedal odbiť. Na naliehanie, nech prezradí aspoň mesto priznal, že takých bolo viac.Ani týmto sa však bizarná konverzácia neskončila. Wawrinka chcel od Francúza počuť aspoň jedno konkrétne mesto. Ten napokon privolil a uviedol Paríž. „Takže si mal sex v šatni?“ reagoval Švajčiar. „Nie, veď vieš že v Paríži je hotel blízko,“ objasnil Paire, čím uzavrel debatu o svojom milostnom živote. Na ďalšie intímne otázky Wawrinku už odpovedať odmietol.

About Dominika Mikušiaková

Check Also

tenisová raketa

Pôvodný plán nenaplnia: Koronavírus ovplyvní aj prestížny turnaj ATP Masters 1000 v Paríži

PARÍŽ – Tenisový turnaj ATP Masters 1000 v Paríži odohrajú na budúci týždeň bez prítomnosti …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

16 − 8 =