pondelok , 25 mája 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Paire s Wawrinkom si na internete podali Tsitsipasa
Foto: TASR

Paire s Wawrinkom si na internete podali Tsitsipasa

ŽENEVA – Francúz Benoit Paire a Švajčiar Stan Wawrinka neprestávajú baviť fanúšikov svojimi verejnými videohovormi. Najnovšie si podali Gréka Stefanosa Tsitsipasa.

Grécky mladík súčasný život v izolácii príliš nezvláda. Pred pár dňami pridal na svoj kanál na Youtube video, v ktorom hovorí o tom, ako sa odlúčil od rodičov. „Ak premýšľate, prečo nie som so svojou rodinou, tak sme mali pred pár dňami menšiu výmenu názorov a ja som odišiel. Stále ich milujem a chcem ich znova vidieť, no niekedy je to stresujúce. Takže som sa rozhodol odísť a byť sám,“ povedal Tsitsipas vo videu, počas ktorého mal na stole pivo značky Corona.

Grékov polhodinový monológ, v ktorom sa posťažoval aj na to, ako ho opúšťa zdravý úsudok a začína sa zhovárať s predmetmi, neunikol Wawrinkovi. „Videl si Tsitsipasovo video v tej žltej bunde? Vraj sa rozhodol izolovať od rodiny,“ referoval švajčiarsky tenista svojmu kamarátovi Pairovi.

Ten si hneď spomenul na Tsitsipasov incident z ATP Cupu, keď v návale zlosti zasiahol raketou otca Apostolosa a so smiechom odvetil: „Asi je to dobré rozhodnutie, keď vezmeš do úvahy, že by ich chcel biť raketou.“

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

VIDEO Mrazivé spomienky svetovej jednotky: Djokovič ukázal úkryt pred bombami, v ktorom sa schovával

BELEHRAD – Srbský šampión a aktuálna svetová jednotka Novak Djokovič do konca života nevymaže z …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

19 − twelve =