Home Najdôležitejšie Obrovské prekvapenie na Bratislava Open, nasadená trojka končí na rakete Molčana

BRATISLAVA- V dnešnom štvrťfinálovom zápase sa stretol Jozef Kovalík s Alexom Molčanom. Favorit bol jasný, ale zrodilo sa veľké prekvapenie.

Slovenský tenista Jozef Kovalík nezachytil úvod zápasu. Molčan sa rýchlo ujal vedenia 5:2, následne Kovalík korigoval na 5:3, ale opäť prišiel o svoj servis. V prvom sete stratil svoje podanie až štyrikrát. Druhý set mal úplne iný scenár ako ten prvý. Molčan v druhej hre brejkol Kovalíka a to mu na prekvapenie všetkých stačilo na víťazstvo v druhom sete a aj v samotnom zápase. Nasadená trojka prehrala v celku jasne po setoch 6:3, 6:3.

V

V semifinále sa stretne Alex Molčan s nasadenou jednotkou Andrejom Martinom, ktorý porazil juniora Minaríka hladko 2:0.