štvrtok , 6 augusta 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Nasadená jednotka odstúpila z turnaja Bratislava Open, Molčan postupuje bez boja do finále
Foto: TASR

Nasadená jednotka odstúpila z turnaja Bratislava Open, Molčan postupuje bez boja do finále

BRATISLAVA – Slovenský tenista Alex Molčan nasadený ako piaty sa stal prvým finalistom mužskej dvojhry na turnaji Bratislava Open. Jeho semifinálový súper Andrej Martin nenastúpil na piatkové stretnutie pre zranenie.


„Veľmi ma to mrzí, ale ráno, keď som sa zobudil, ma seklo v krku. Nie som spôsobilý, aby som nastúpil na zápas a nebudem riskovať ďalšie zdravotné komplikácie. Pod toto zranenie sa podpísala dlhá pauza, keďže som dlho nehral, takže som mal výpadok vo všetkých úkonoch a cvikoch. Telo si vypýtalo daň za dlhú pauzu. Určite som sa tešil, každý zápas na Slovane je pre mňa obrovská zábava, zahrať si pred domácim publikom akýkoľvek zápas,“ povedal najvyššie nasadený Martin pre oficiálnu stránku Slovenského tenisového zväzu (STZ).Molčanov súper vzíde zo súboja medzi Lukášom Kleinom a Norbertom Gombosom. V prvom sete uspel Gombos 6:3, v druhom dejstve prerušili zápas pre dážď za stavu 2:2.

Zdroj: TASR

O nás Roderik Pastier

Môže Vás zaujímať

Novak Djokovič

US Open s či bez svetovej jednotky? Federer a Nadal tam nebudú a čo Djokovič?

NEW YORK – Roger Federer predčasne ukončil sezónu, Rafael Nadal sa rozhodol obhajobu grandslamového titulu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

three × 4 =