sobota , 11 júla 2020
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Nadal skončil! Fanúšikovia chytajú paniku, správa sa stala virálnou
Foto: TASR/AP

Nadal skončil! Fanúšikovia chytajú paniku, správa sa stala virálnou


Na webe sa objavila správa: Nadal skončil! Množstvo tenisových fanúšikov po celom svete zostalo v šoku. Ako vysvitlo, nešlo o hoax, ale o veľké nedorozumenie.

Nadal skončil! Správa, ktorá sa objavila na webe a stala sa virálnou. Mnoho tenisových fanúšikov zostalo šokovaných. Rozhodol sa snáď španielsky borec zavesiť raketu na klinec?

Nadal skončil. Ale súťažný kôň

Nie. Išlo o veľké nedorozumenie. Nadal skutočne skončil, ale závodný kôň s týmto menom. Fanúšikovia Rafu môžu zostať pokojní.

Ako informuje Louisville Courier-Journal súťažný kôň Nadal ukončil kariéru po tom, čo sa našla v jeho ľavej prednej nohe zlomenina. Nadal bol lídrom v počte kvalifikačných bodov v Kentucky Derby v Bufferte.

Kôň Nadal patril podobne ako jeho tenisový menovec k tomu najlepšiemu v svojom odvetví. V štyroch pretekoch zarobil viac ako milión dolárov.

Na sociálnych sieťach Twitter, Instagram aj Facebook sa okamžite začalo objavovať množstvo komentárov a otázok od fanúšikov aj „insiderov“, ktorí zachytili správu o Nadalovom konci, no ako napokon vysvitlo, nešlo o španielskeho fenoména, ktorý je odhodlaný pokračovať v honbe za rekordom v počte grandslamových titulov. Na konte ich má 19, Roger Federer o jeden viac.„Nadal oznámil koniec kariéry,“ napísal napríklad na Twitter Ben Rothenberg, novinár z prestížneho The New York Times. Podobných správ sa vyskytlo viac aj od renomovaných zdrojov, preto nečudo, že sa strhla medzi tenisovými fanúšikmi poriadna panika.

O nás Jaroslav Šípkar

Môže Vás zaujímať

Rysuje sa nám tenisový škandál na aktuálne hraných exhibíciách? Viac ako dvadsať tenisových zápasov malo byť zmanipulovaných

LONDÝN- Minimálne dvadsaťštyri tenisových zápasov, ktoré sa odohrali na exhibičných turnajoch v čase pandémie koronavírusu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

18 − 5 =