Foto: TASR

Murray po druhý raz otcom, vrátiť sa chce pred Australian Open

GLASGOW – Britský tenista Andy Murray sa stal po druhý raz otcom. Manželka Kim mu priviedla na svet dcéru, jej meno zatiaľ dvojica neprezradila.

Len pár hodín po včerajšej glasgowskej exhibícii proti Švajčiarovi Rogerovi Federerovi sa stal niekdajší najlepší tenista sveta po druhý raz otcom. K ročnej dcérke Sophii Olivii pribudlo druhé dievčatko. Informáciu priniesli britské média s odvolaním sa na zdroje z rodiny.

Okrem radostnej noviny zo súkromia sa na verejnosť dostali aj informácie o Murrayho zdravotnom stave. Hoci zvládol včerajšiu exhibíciu bez väčších problémov, priznal, že ešte nie je úplne fit. Na kurty sa chce vrátiť pred Australian Open 2018. Pre zranenie bedrového kĺbu nehral súťažný zápas od tohtoročného štvrťfinále vo Wimbledone.

„Neviem určite, či sa vrátim hneď na začiatku roka. Musím byť na 100 percent pripravený, potom budem hrať. Trénujem pár týždňov a niekedy mám výborné dni, inokedy sa zase cítim horšie. Rehabilitácia prebieha veľmi dobre, no nikdy neviete, čo sa stane,“ povedal Brit ešte pred spomínaným charitatívnym zápasom.

Zdroj: TASR

About Michal Pokrivka

Check Also

Famózna Mihalíková to dokázala: V Hamburgu slávi titul vo štvorhre

HAMBURG – Slovenská tenistka a deblová špecialistka Tereza Mihalíková ovládla spoločne so svojou deblovou parťáčkou …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

2 × one =