Home Správy Mihalíková triumfovala vo štvorhre v Monastire so stratou troch hier

Mihalíková triumfovala vo štvorhre v Monastire so stratou troch hier

MONASTIR – Tereza Mihalíková po boku Britky Jodie Anny Burrageovej vyhrala na turnaji ITF World Tennis Tour Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) po tom, čo si vo finále poradili s francúzsko-fínskym párom Mallaurie Noellová a Oona Orpanová 6:1, 6:2.

V prvom sete si od stavu 1:1 pripisovali gemy iba Mihalíková a Burrageová. Jednoznačne tak vyhrali prvý set. Premenili druhý setbal.

V druhom dejstve už viedli Slovenka a Britka 5:0. Pri servise na víťazstvo však prišli o podanie a následne ich súperky získali gem po vlastnom servise a znížili tak na 2:5. Druhýkrát už pri podaní na výhru v zápase už nezaváhali a tešili sa tak z víťazstva.