Home Správy Martin mal zápas dobre rozohraný, nakoniec prehral v semifinále ATP v Córdobe

Martin mal zápas dobre rozohraný, nakoniec prehral v semifinále ATP v Córdobe

by Jana Sedláková

CÓRDOBA – Andrej Martin prehral v semifinále turnaja ATP 250 v Córdobe (610 010 USD, antuka vonku) s Čiľanom Cristianom Garínom po setoch 6:2, 2:6, 2:6.

Slovenský tenista získal v prvom sete brejk na 4:2. Keď potom za stavu 2:5 Čiľan servoval na udržanie sa v sete, po druhý raz prišiel o podanie a tak šiel do vedenia 1:0 na sety Andrej Martin.

Druhé dejstvo malo iný priebeh. Náskok 4:0 si vytvoril Garín. Dvoma úspešnými servismi potom síce Martin znížil, ale zo zisku setu a vyrovnania na 1:1 sa tešil Čiľan.

Aj v treťom sete získal Čiľan dva brejky. Viedol postupne už 5:1. Potom Slovák znížil na 2:5, ale Garín na servise premenil neskôr hneď prvý mečbal.