Home Správy Martin v Come nedotiahol sľubne rozohraný zápas a odchádza bez titulu

Martin v Come nedotiahol sľubne rozohraný zápas a odchádza bez titulu

COMO – Andrej Martin prehral na turnaji ATP Challenger 80 Como (46 600 EUR +H, antuka vonku) s Argentíncom Facundom Menom po setoch 6:2, 4:6, 1:6.

V prvom sete mal slovenský tenista už náskok 5:1. Keď podával na víťazstvo, musel odvracať tri brejkbaly, ale zvládol to a potom premenil hneď prvý setbal.

V druhom dejstve šiel do vedenia 5:1 Mena. Slovák potom odvrátil setbaly na príjme a znížil na 4:5. Za tohto stavu však prišiel o podanie a tým pádom aj o celý set. Mena si tak vynútil rozhodujúce dejstvo.

V ňom sa  Mena ujal vedenia 5:1 po dvoch brejkoch a potom na servise poľahky premenil prvý mečbal.