utorok , 22 septembra 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Legendárna Hantuchová ukončila kariéru
Foto: Facebook/Daniela Hantuchová

Legendárna Hantuchová ukončila kariéru

LONDÝN – Daniela Hantuchová sa rozhodla ukončiť kariéru. Skúsená rodáčka z Popradu oznámila túto správu fanúšikom priamo z Londýna, kde si momentálne vychutnáva Wimbledon z pozície diváčky.

„Ahojte, chcem vám oznámiť, že nastal čas opustiť profesionálny tenis. Neznamená to, že sa s ním lúčim úplne. Tenis je súčasťou mojej duše, mojej DNA, odkedy som prvýkrát vzala do rúk raketu. Tento pocit vo mne zostane navždy. Vďaka tenisu som sa stala tým, kým som. Ďakujem mu za úžasné veci. Zažila som vzostupy a pády. Boli súčasťou skvelej cesty, ktorá sa týmto nekončí – cesty životom. Tá pokračuje bez tenisovej tašky na pleciach. Verím, že máme pred sebou mnohé kapitoly, ktoré budeme spolu zdieľať,“ oznámila fanúšikom prostredníctvom videa na sociálnej sieti.

„Byť súčasťou WTA, fedcupového tímu a olympijského tímu bolo pre mňa najväčším požehnaním. Neexistujú slová, ktorými by som vyjadrila vďačnosť všetkým organizátorom, hráčom a najmä vám – fanúšikom. Prežívať túto životnú cestu s vami pre mňa znamená všetko. Zavrieť jednu kapitolu znamená otvoriť novú,“ teší sa slovenská ikona na nové životné výzvy.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Tenisové tipy (22.9): Vo forme hrajúci Karatsev, Monfils či český megatalent

BRATISLAVA- Aj dnešný deň tu máme pre vás tipérske odporúčania. Dnes sme si pripravili zaujímavý …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

2 × 4 =