Daniela Hantuchová, Nick Kyrgios
Daniela Hantuchová verzus Nick Kyrgios (Foto: TASR/AP - Kathy Willens, Marta Lavandier, koláž ts)

Kyrgios jej naložil: Daniela Hantuchová vracia úder austrálskemu búrlivákovi

BRATISLAVA – Sociálne siete v dnešnej dobe prinášajú okamžité reakcie a protireakcie a inak tomu nie je ani v prípade dlhoročnej slovenskej reprezentantky Daniely Hantuchovej a austrálskeho šoumena a búrliváka Nicka Kyrgiosa.


Kyrgios nedávno tvrdo reagoval na slová popradskej rodáčky a v súčastnosti moderátorky a televíznej expertky v štúdiu Hantuchovej, podľa ktorej senzačná šampiónka US Open Emma Raducanuová po nevýrazných výsledkoch od triumfu začína na okruhu WTA strácať rešpekt.

Nick Kyrgios zotrel Danielu Hantuchovú: Bez urážky, ale…„Ale preboha, čítal som aj článok bývalej tenistky o Raducanuovej. Bez urážky, Raducanuová je už teraz väčšie meno než ona,“ uviedol Kyrgios tvrdo na sociálnej sieti na adresu Hantuchovej a odpoveď na seba nenechala dlho čakať.

Môže dosiahnuť viac rovnako ako on

„Nick, prosím ťa, nabudúce predtým, ako budeš niečo komentovať, si najskôr vypočuj celý rozhovor. Viem, že si veľmi zaneprázdnený, ale predsa… Emma má môj rešpekt, mám ju rada. Preto som presvedčená, že vďaka talentu môže dosiahnuť oveľa viac ako doteraz. To isté platí aj pre teba,“ reagovala Hantuchová podpichovačne a už teraz je zrejmé, že príde ďalšia reakcia od Kyrgiosa.

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Novak Djokovič, Rafael Nadal

Daviscupového súboja Nadala s Djokovičom sa nedočkáme, Austrália bez Kyrgiosa

MADRID – Španielsky tenista Carlos Alcaraz povedie svoju krajinu v zápase základnej skupiny finálového turnaja …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

14 − 9 =