Home / Správy / Kvarteto Sloveniek spoznalo žreb kvalifikácie US Open
Foto: Twitter/WTA

Kvarteto Sloveniek spoznalo žreb kvalifikácie US Open

NEW YORK – Rebecca Šramková, Jana Čepelová, Magdaléna Rybáriková a Kristína Kučová zabojujú o hlavnú súťaž grandslamového US Open. Dnes spoznali žreb kvalifikácie. 

Rebecca Šramková začne kvalifikáciu proti 30. nasadenej Francúzke Chloe Paquetovej. Ak by favoritku zaskočila, v druhom kole by sa stretla s Magdalenou Frechovou alebo Lu Jiajing. Na prípadné finále by bola pravdepodobnou súperkou druhá nasadená Paula Badosová.

Jana Čepelová bude v prvom kole čeliť Britke Naikthe Bainsovej. Ak úvodnú prekážku zvládne, v druhom kole sa pravdepodobne stretne treťou nasadenou Irinou Cameliou Beguovou, ktorá by mala zdolať Pemru Ozgenovú. Prípadné finále by mohlo priniesť konfrontáciu s 21. nasadenou Ľudmilou Samsonovovou.

Magdaléna Rybáriková sa stretne s Koréjčankou Na Lae-Han. V prípade úspechu by sa pravdepodobne nevyhla turnajovej osmičke Heather Watsonovej. V záverečnom kole by súperkou podľa papierových predpokladov bola Varvava Flinková.

Kristínu Kučovú čaká na úvod pätnásta nasadená Greet Minnenová z Belgicka. V prípade úspechu by ju v 2. kole čakala lepšia z dvojice Ulrikke Eikeriová/Bibiane Schoofsová.

Kompletný žreb kvalifikácie si môžete pozrieť tu. Priamo v hlavnej súťaži sa predstavia Viktória Kužmová a Anna Karolína Schmiedlová. Dominika Cibulková sa pre pretrvávajúce zdravotné problémy z turnaja odhlásila.

About Dominika Mikušiaková

Check Also

FOTO Thiem po impozantnom obrate: Škoda, že mohol vyhrať len jeden z nás

NEW YORK – Rakúsky tenista Dominic Thiem sa stal víťazom mužskej dvojhry na US Open …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

2 + thirteen =