Home / Najdôležitejšie / Kanadská tenisová kráska podala zúfalej fanúšičke pomocnú ruku: Prosím, nepredaj to! Napíš mi správu
Eugenie Bouchardová
Eugenie Bouchardová (Foto: TASR/AP - Anthony Anex)

Kanadská tenisová kráska podala zúfalej fanúšičke pomocnú ruku: Prosím, nepredaj to! Napíš mi správu

MONTREAL – Kanadská tenisová kráska Eugenie Bouchardová (26) v posledných rokoch viac žiari na sociálnych sieťach ako na tenisových kurtoch a Genie si tak s fanúšikmi vytvára čoraz silnejšie puto, čo sa potvrdilo aj tentokrát.


Aktuálna svetová 328. vyletela v roku 2014 na výbornú piatu priečku rebríčka WTA, keď si o finále zahrala na Australian Open aj Roland Garros a na Wimbledone dokonca bojovala o titul. Po raketovom nástupe sa už ale nikdy nedokázala výraznejšie presadiť a zrejme budúcnosť bude kanadskej kráske prinášať úspechy skôr na sociálnych sieťach, kde má už viac ako dva milióny fanúšikov.Jednej z nich teraz Genie podala pomocnú ruku, keď zúfalá fanúšička bola odhodlaná predať tričko aj šiltovku podpísanú samotnou tenisovou hviezdou aby získala finančné prostriedky na nákup nových slúchadiel.

„Ja ti slúchadlá zaobstarám, prosím, nepredaj to! Napíš mi správu,“ vyzvala Bouchardová svoju fanúšičku. Pekným gestom ukázala, že jej na fanúšikoch záleží a srdce má rozhodne na správnom mieste.

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Anna Karolína Schmiedlová

Schmiedlová veľkým triumfom ukončila čiernu sériu od US Open 2015: Veľakrát to nedokážem dotiahnuť

PARÍŽ – Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na grandslamovom …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

19 − seventeen =