Eugenie Bouchardová (Foto: TASR)

Kanadská kráska Bouchardová má novú známosť: FOTO Hviezdneho hráča amerického futbalu

PITTSBURGH – Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová má podľa najnovších informácii novú známosť. Patrí medzi najobľúbenejšie hráčky svetového tenisu, a preto novinárom neunikla ani táto informácia. Jej partnerom by mal byť hráč amerického futbalu Mason Rudolph.


Podľa zámorských médií mal spomínaný pár stráviť spolu romantické chvíle a aktuálne to vyzerá na vážnu známosť kanadskej tenistky. Ani jeden z dvojice ešte túto novinku nepotvrdil, ale čoskoro tomu môže byť inak.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Year 3.

Príspevok, ktorý zdieľa Mason Rudolph (@rudolph2mason),

V aktuálnej sezóne zažíva Bouchardová akési zmŕtvychvstanie a jej hra má konečne parametre, aké si samotná hráčka predstavuje. Na turnaji v Prahe uhrala štvrťfinále, následne ju šokovala správa od organizátorov Roland Garros, ktorý jej udelili divokú kartu. Kanaďanka nesklamala, vypadla až v treťom kole s neskoršou víťazkou Swiatekovou.Počas jej slabšieho výkonnostného obdobia bola až 330. na svete, ale aktuálne po slušných výsledkoch na antuke je opäť v prvej stovke, konkrétne na 68. priečke. Avšak, bývala piata hráčka sveta má minimálne podobné ambície a bezpochyby by sa chcela priblížiť k jej kariérnemu maximu.

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Dominika Cibulková, Dubaj, Dovolenka

Cibulková zverejnila odvážne FOTKY v plavkách z exotickej dovolenky: Nie som tu na to, aby som sa vám zapáčila

BRATISLAVA – Dnes už bývalá slovenská tenistka a niekdajšia svetová štvorka Dominika Cibulková (31) si …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

9 + thirteen =