Home Správy Hončová v Santa Margherite di Pula so stopkou v semifinále

Hončová v Santa Margherite di Pula so stopkou v semifinále

by Dominika Mikušiaková

SANTA MARGHERITA DI PULA – Michaela Hončová nenadviazala na včerajšiu senzáciu a na ITF turnaji v talianskej Santa Margherite di Pula (25 000 USD, antuka vonku) končí v semifinále. Po setoch 2:6, 3:6 nestačila na piatu nasadenú Basak Eraydinovú z Turecka.

Úvodné dejstvo bolo vyrovnané iba do stavu 2:3 z pohľadu slovenskej tenistky. Následne prišla čistou hrou o servis a v prvom sete už nezískala ani gem.

Druhý set začala slovenská tenistka výborne. Dvoma brejkmi sa odpútala do vedenia 3:0. Ani táto výhoda na vyrovnanie nestačila, turecká tenistka získala 6 gemov za sebou a zabezpečila si postup do finále.