Home Správy Gombosova premiéra sa na Wimbledone končí

Gombosova premiéra sa na Wimbledone končí

by Tomas Hmira

LONDÝN – Norbert Gombos prehral v 1. kole Wimbledonu s Andreasom Seppim 2:6, 6:3, 2:6 a 1:6.

Úvodný set bol vyrovnaný len prvé štyri hry. Od stavu 2:2 Slovák stratil dvakrát svoj servis. V druhej časti rodák z Galanty uspel na príjme v šiestom geme. Rovnako na príjme premenil setbal nabiehaným krížnym forhendom. Tretí set rozhodol úvod. Gombos si dvakrát prehral svoje podanie a manko 0:4 nedokázal vymazať. Ani vstup do štvrtého dejstva mu nevyšiel. O podanie prišiel za stavu 1:1. Ani v jeho ďalšom priebehu si nedokázal pomôcť servisom a s premiérovou hlavnou súťažou niektorého z turnajov veľkej štvorky sa rozlúčil.

• zápas bol v prvom sete za stavu 1:1 a 0:15 prerušený pre dážď