Foto: TASR

Gauffová sa pustila do boja proti koronavírusu

DELRAY BEACH – Američanka Cori Gauffová oslávila pred tromi dňami 16. narodeniny. Pri tejto príležitosti sa rozhodla zapojiť do pomoci pri boji proti koronavírusu.

Americká tenistka, ktorej nepovie nik inak než „Coco“, spustila zbierku, ktorej cieľom je vyzbierať 4535 eur pre UNICEF. Táto organizácia aktívne kooperuje s vládami pri ich úsilí zaistiť dodávky nevyhnutných zdravotníckych pomôcok, vďaka ktorým by sa mohlo podariť poraziť nový vírus, ktorý sa zmenil na pandemický.

„Viem, že práve teraz je pandémia koronavírusu obrovská, ale existujú spôsoby, ako môžeme pomôcť zmeniť to a udržať komunity po celom svete v bezpečí. Na svoje narodeniny spúšťam zbierku na podporu kampane UNICEF COVID-19. UNICEF úzko spolupracuje s vládami a partnermi na ich globálnom úsilí, poskytovaní komunikácie, dodávok, zdravotnej starostlivosti, vzdelávania. Je v prvej línii tohto boja proti pandémii a znamenalo by to pre mňa veľa, keby ste mohli prispieť,“ napísala na Facebooku Gauffová.Úsilie mladučkej Američanky zatiaľ zaostáva za očakávaniami. Za tri dni sa jej podarilo vyzbierať len niečo vyše 600 eur. Zbierka potrvá ešte päť dní. Zapojiť sa môže každý prostredníctvom tohto LINKU.

About Michal Pokrivka

Check Also

Dominika Cibulková, Dubaj, Dovolenka

Cibulková zverejnila odvážne FOTKY v plavkách z exotickej dovolenky: Nie som tu na to, aby som sa vám zapáčila

BRATISLAVA – Dnes už bývalá slovenská tenistka a niekdajšia svetová štvorka Dominika Cibulková (31) si …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

four × 5 =