Čo Londýn dal, čo vzal
Foto: Twitter/Wimbledon

Gauffová prekvapuje: „Už som to chcela nechať“

DELRAY BEACH – Američanka Cori Gauffová je považovaná za vari najväčší súčasný talent, no na stránke Behind the Racquet priznala útrapy spojené s rýchlym vzostupom.

„Vždy som sa pýtala, v čom by bol horší alebo lepší život bez tenisu. Vďaka tomu, čo mi dal, si ho neviem predstaviť lepší. Občas som sa však cítila zaneprázdnenejšia ako ostatní. Väčšina mojich priateľov chodí na normálnu strednú školu a vyzerajú šťastní. Chvíľami som si myslela, že to chcem tiež, no potom som si uvedomila, že to nie je tak, ako ukazujú príspevky na sociálnych sieťach. Asi rok mi trvalo, kým som potlačila túto myšlienku,“ priznala tenistka známa pod prezývkou „Coco“.

„Hoci mi niektoré veci chýbajú, mám pocit, že tento životný štýl je pre mňa ideálny. Vždy som bola najmladšia, ktorá dosiahla isté veci, čo spôsobuje rozruch, o ktorý nestojím. Už som to chcela všetko nechať. Vždy som mala dobré výsledky, to nebol problém, ale musela som si uvedomiť, že potrebujem hrať pre seba, nie pre iných. Asi rok som mala skutočne depresívne stavy,“ zaspomínala si na útrapy spojené s prienikom do sveta veľkého tenisu.About Michal Pokrivka

Check Also

Dominika Cibulková, Dubaj, Dovolenka

Cibulková zverejnila odvážne FOTKY v plavkách z exotickej dovolenky: Nie som tu na to, aby som sa vám zapáčila

BRATISLAVA – Dnes už bývalá slovenská tenistka a niekdajšia svetová štvorka Dominika Cibulková (31) si …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

nine − 4 =