Gabriela Sabatiniová, Beatriz Garofalová
Gabriela Sabatiniová s rodičmi (Foto: reprofoto Twitter@Puppotenis)

Legendárna argentínska kráska v slzách: Koronavírus Sabatiniovej vzal osobu, ktorú najviac milovala

BRATISLAVA – Legendárna argentínska kráska a víťazka US Open 1990 Gabriela Sabatiniová (50) smúti. Preslávená grandslamová šampiónka prišla o najbližšiu osobu.


50-ročná argentínska legenda, ktorá musela svoju tenisovú kariéru predčasne ukončiť v októbri 1996 už ako 26-ročná, žiali. Sympatická tmavovláska pred pár dňami prišla o svoju najväčšiu životnú oporu, fanúšičku a predovšetkým zbožňovanú mamku Beatriz Garofalovú.

Milovaná mama, ktorá bola vlani hospitalizovaná s pľúcnymi problémami spojenými s koronavírusom, sa dožila 81 rokov a po strate otca Osvalda, ktorý zomrel pred piatimi rokmi, tak prišla aj o druhého milovaného rodiča. Sabatiniová mala s rodičmi idylický vzťah a práve v ich náručí vždy našla potrebnú podporu.„Koronavírus zasiahol celú moju rodinu. Neter bola infikovaná už v apríli, potom boli nakazení ostatní. Vrátane matky,“ smutne konštatovala Sabatiniová už vlani pre CNN.

Úprimnú sústrasť v neľahkom období vyjadrili argentínskej tenisovej legende napríklad aj krajania: speváčka a herečka Valeria Lynch či argentínsky tenista Guillermo Vilas.Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Slovensko, Davis Cup, Peter Benjamín Privara, Lukáš Pokorný, Igor Zelenay, Lukáš Klein, Jozef Kovalík, Alex Molčan, Tibor Tóth

Vymaľované bolo už po štvorhre! Ohlasy holandských médií po najrýchlejšom triumfe nad Slovenskom

AMSTERDAM – Ohlasy holandských médií na víťazstvo 4:0 nad tenistami Slovenska v kvalifikácii o postup …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

nineteen − 10 =