Nick Kyrgios (Foto: TASR)

FOTO Súčasťou Tímu sveta v Laver Cupe aj austrálsky búrlivák Kyrgios: Som rád, že môžem byť súčasťou tohto skvelého tímu

BOSTON – Austrálsky tenista Nick Kyrgios sa zúčastní štvrtého ročníka Laver Cupu, ktorý sa odohrá v americkom Bostone. Do Tímu sveta pribudli tiež dvaja americkí servismani John Isner a Reilly Opelka.


Spomínaná trojica doplní dvoch Kanaďanov Denisa Shapovalova, Augera-Aliassimeho a posledným tenistom na zozname je argentínsky tenista Diego Schwartzman. Podujatie sa uskutoční od 24. do 26. septembra.

Kyrgios dúfa, že tím pod vedením Johna McEnroea má jeho tím šancu na prvý triumf. Doposiaľ sa zo zisku titulu tešil len Tím Európy.

„Laver Cup je mojím obľúbeným podujatím a som rád, že môžem byť súčasťou tohto skvelého tímu. Teším sa na hranie v TD Garden, čo je domovský stánok môjho milovaného basketbalového klubu Boston Celtics,“ priznal austrálsky búrlivák.

Na strane Tímu Európy sa predstaví Daniil Medvedev, finalista Roland Garros Stefanos Tsitsipas, olympijský šampión Alexander Zverev, Andrey Rublev, wimbledonský finalista Matteo Berrettini a Casper Ruud.Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Tím sveta, Laver Cup 2022

VIDEO Nečakané sa stalo skutočnosťou: Tím sveta na Laver Cupe ukončil kraľovanie Európy

LONDÝN – Tenisti Tímu sveta sa stali prvýkrát víťazmi Laver Cupu, keď v londýnskej 02 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

7 − 1 =