nedeľa , 5 apríla 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / FOTO Sexi Bouchardová dráždi nezadaných: Reagovať musel aj Kyrgios
Eugenie Bouchardová
Eugenie Bouchardová (Foto: Instagram - Eugenie Bouchardová)

FOTO Sexi Bouchardová dráždi nezadaných: Reagovať musel aj Kyrgios

WESTMONT – Pozornosť tenisových fanúšikov a verejnosti nepúta len na kurte, ale aj mimo neho. Reč je o príťažlivej kanadskej kráske Eugenie Bouchardovej (26), ktorá opäť raz podráždila mužské osadenstvo a k množstve reakcí sa pridal aj kontroverzný Austrálčan Nick Kyrgios.

Niet pochýb, že Genie patrí medzi najsexi tenistky na okruhu WTA a jej modelkovské krivky obdivujú milióny fanúšikov po celom svete. Tých teraz v neľahkých časoch koronakrízy podráždila pikantným odkazom počas domácej karantény. „Nesťažujem si, ale mám pocit, že karanténa by bola oveľa zábavnejšia s priateľom,“ napísala rodáčka z Westmontu na sociálnej sieti a okamžite ju zasypalo množstvo reakcií mužského publika.

Príspevok kanadskej krásky okamžite spustil lavínu odpovedí a medzi tisíckami ponúk sa objavila aj reakcia austrálskeho búrliváka Kyrgiosa. Ten odpovedal jediným slovom „creasing“ a pridal aj tri rehotajúce sa smajlíky so slzami, čo v preklade znamená niečo ako „ide ma roztrhnúť od smiechu“. Na Austrálčana, ktorý sa na prelome roka postaral o masívnu kampaň na pomoc vlasti zdecimovanej požiarmi, reagoval jeden z fanúšikov zaujímavou fotkou. K foto Kyrgiosa pri sieti s hladným pohľadom smerom k Bouchardovej pridal popis „Nick, vyrieš situáciu“.

Zareagovala aj americká tenistka Coco Vandewegheová, ktorá sa ukázala ako rodená dohadzovačka, keď v odpovedi ponúkla Kanaďanke v neľahkých karanténnych časoch ako spoločnosť svojho brata.Športovkyňa s vizážou prvotriednej modelky aktuálne okupuje až 328. priečku svetového rebríčka. Najlepšie na tom kanadská kráska bola v roku 2014, kedy sa vyšplhala až na piate miesto rebríčka WTA. Jedna z najväčších nádejí tenisových kurtov síce v uplynulých mesiacoch na dvorcoch herne príliš neoslnila, jej sexepíl ale dostáva do varu nejedného chlapa, čo potvrdzujú aj nasledujúce fotky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

no comments for you 😘

Príspevok, ktorý zdieľa Genie Bouchard (@geniebouchard),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Happy Valentine’s Day lovers 😜♥️

Príspevok, ktorý zdieľa Genie Bouchard (@geniebouchard),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

It’s Monday. Let’s get this bread 🥖

Príspevok, ktorý zdieľa Genie Bouchard (@geniebouchard),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

🌺🌷🍃💫

Príspevok, ktorý zdieľa Genie Bouchard (@geniebouchard),

Zdroj: ts, Instagram a Twitter Eugenie Bouchardová

O nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

Wilander: „Djokovič stratil prerušením sezóny najviac“

PARÍŽ – Bývalý švédsky tenista Mats Wilander analyzoval pre francúzsky denník L’Équipe dôsledky prerušenia sezóny …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

two × five =