Lukáš Klein, Anna Karolína Schmiedlová, Nórsko, Oslo
Anna Karolína Schmiedlová a Lukáš Klein si chvíle voľna užívajú v Nórsku (Foto: Instagram - Anna Karolína Schmiedlová)

FOTO Schmiedlová, Benčičová, Kontaveitová a ďalšie: Takto si zaslúžený oddych užívajú krásky z okruhu WTA

BRATISLAVA – Aj keď už na prelome kalendárnych rokov odštartuje na okruhu WTA nová sezóna, aspoň na krátko si od milovaného tenisu oddýchnu aj tie najväčšie hviezdy z okruhu, ktoré si v týchto momentoch užívajú zaslúžené chvíle voľna.


Slovenská singlová jednotka Anna Karolína Schmiedlová, ktorá v závere roka bojovala vo farbách Slovenska aj na finálovom turnaji Pohára Billie-Jean Kingovej, si v Nórsku užíva chvíle voľna po boku priateľa tenistu Lukáša Kleina.

Na karibských ostrovoch Turks a Caicos si dopriala voľno niekdajšia wimbledonská finalistka Eugenie Bouchardová. Kanadská kráska sa po zranení pravého ramena vrátila na okruh až v auguste.

Očarujúce Maledivy si pre svoj relax vybrala olympijská šampiónka so slovenskými koreňmi Belinda Benčičová, ktorá nedávno doviedla švajčiarsku reprezentáciu k triumfu v Pohári Billie Jean Kingovej.

Práve na Maledivy kvôli oddychu zavítala aj sympatická Chorvátka Donna Vekičová, ktorá tento rok zaujala postupom do finále turnaja v americkom San Diegu.Do turisticky atraktívneho Karibiku zavítala aj poľská suverénka a svetová jednotka Iga Swiateková, ktorá tento rok ovládla hneď osem turnajov vrátane dvoch grandslamových (Roland Garros a US Open).

Francúzka svetová štvorka Caroline Garcíová, ktorá ovládla záverečné prestížne podujatie WTA Finals, si zas užívala krásne prostredie indonézskeho ostrova Bali.

Okrem Francúzky si na Bali prišla energiu na novú sezónu doplniť aj estónska hviezda Anett Kontaveitová, ktorá si oddych užíva spoločne s priateľom.Relax a chvíle voľna si plnými dúškami užíva aj bieloruská hviezda a aktuálne piata hráčka sveta Aryna Sabalenková, ktorá na záverečnom Turnaji majsteriek dokráčala až do finále.

Voľno si so svojou láskou užíva aj grécka svetová šestka Maria Sakkariová, ktorá baterky na novú sezónu dobíja v Belgicku.

Zdroj: ts, Instagram

About Majo Malinovský

Check Also

Gilbert Soares Klier Junior

Ďalší tenisový dopingový hriešnik: Mladý olympijský medailista spoznal svoj trest

RIO DE JANEIRO – Brazílsky tenista Gilbert Soares Klier Junior dostal zákaz činnosti na 12 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

16 − five =