Nick Kyrgios
Nick Kyrgios (Foto: TASR/AP - Andy Wong)

FOTO Kritika Wilandera na adresu Murrayho nezostala bez povšimnutia: Búrlivák Kyrgios sa pustil do Švéda

PARÍŽ – Po jednoznačnej prehre Brita Murrayho v prvom kole na Roland Garros proti Wawrinkovi sa do britského tenistu pustila tenisová legenda Mats Wilander. Podľa jeho slov by mal Murray prehodnotiť ďalšie pokračovanie jeho kariéry a prestať zaberať miesto mladším hráčom.


„Mám o Andyho Murrayho obavy. Trochu som z neho sklamaný. Má právo na to, čo robí? Robil som to isté, ale nebolo to správne rozhodnutie. Bola to najväčšia chyba mojej kariéry,“ uviedol v štúdiu Eurosportu Wilander.

Kyrgios neostal svojej povesti nič dlžný

Austrálsky búrlivák sa po tomto vyhlásení pustil do Wilandra prostredníctvom sociálnych sietí: „Akurát som čítal, čo povedal Wilander o Andym Murraym. Mats, drž hubu, nikoho to nezaujíma. Muzz (prezývka Brita), vedz, že kým zostaneš na okruhu, všetci budeme oceňovať a užívať si tvoj tenis a podpichovanie. Nikdy som, mimochodom nevidel žiadnu výmenu v podaní Matsa Wilandera.“

Murrayho sa zastal aj CourierSlová Wilandera spôsobili dosť veľký ošiaľ. Proti jeho výrokom sa ohradzuje celý rad tenisových osobností. Okrem Kyrgiosa sa Brita zastal aj Jim Courier, ktorý tvrdí, že Murray má plné právo využívať divoké karty a kariéru ukončiť až vtedy, keď to sám uzná za vhodné.

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Kateřina Siniaková

FOTO Česká semifinalistka Roland Garros prepašovala na turnaj najvernejšieho fanúšika: Zaslúži si najlepšie miesto

OSTRAVA – Už dnes úvodnými zápasmi hlavného turnaja štartuje u našich susedov prestížne halové podujatie. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

fourteen − 7 =