Nick Kyrgios (Foto: TASR/AP)

FOTO Koniec vzťahu s talianskou modelkou? Kyrgios ju mal údajne vystaviť fyzickému a psychickému násiliu

MELBOURNE – Austrálsky tenista Nick Kyrgios opäť ukázal, prečo nosí prívlastok zlého chlapca. Tentokrát to však nebolo žiadnym výstrelkom na kurte, ale jeho (ex)priateľka na sociálnych sieťach naznačila, že ju mal tenisový búrlivák vystavovať fyzickému a psychickému násiliu.


Passariová: Domáce násilie nebude nikdy akceptovateľnou vecou

„Domáce násilia nemôže byť za žiadnych okolností akceptovateľné,“ napísala na Instagrame Chiara Passariová a krátko na to svoj príspevok vymazala.

Kyrgios na príspevky svojej pravdepodobne už bývalej priateľky nereagoval žiadnym komentárom, ale zo svojho profilu si odstránil všetky „pikantné“ fotky s talianskou kráskou.

Doteraz nič nenasvedčovalo tomu, že sa ich vzťah chýli k takémuto koncu

Na nedávno ukončenom Australian Open Kyrgios po jednom z víťazstiev napísal na kameru svojej priateľke jasný odkaz: „Chýbaš mi Chizz.“

Následne na Valentína talianskej modelke adresoval: „Sľubujem, že budem lepším človekom a zároveň dúfam, že ďalšieho Valentína strávime spolu.“Zatiaľ nie je zrejmé, či v skutočnosti došlo k ukončeniu takmer ročného vzťahu, ale všetko nasvedčuje tomu, že austrálsky búrlivák už viac netvorí pár s Chiarou Passariovou.

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Tenisové tipy (17.4.): Zdolá senzačný premožiteľ Nadala aj ďalšiu náročnú prekážku v podobe nórskeho antukára?

BRATISLAVA – Ani dnes nechýba tradičný článok s tipmi, ktoré sa snažíme uviesť do vašej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

six − 3 =