streda , 5 augusta 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / FOTO Hantuchová sa konečne dočkala: Niekdajšia svetová päťka si splnila veľký sen
Daniela Hantuchová
Daniela Hantuchová (Foto: TASR - Marko Erd)

FOTO Hantuchová sa konečne dočkala: Niekdajšia svetová päťka si splnila veľký sen

PRAHA – Každý človek na svete má svoje tajné sny a túžby. Inak na tom nie je ani dnes už bývalá úspešná slovenská tenistka a niekdajšia svetová päťka Daniela Hantuchová (37), ktorej sa teraz jeden z nich podarilo vyplniť.
Stretnutím s idolom si splnila detský sen! Hantuchová patrí k športovcom, ktorí si ulietajú na starej dobrej slovensko-českej klasike a moderná hudba ju príliš neberie. Niet preto divu, že už od malička má v hlave svoj veľký hudobný idol Michala Davida, ktorý už zajtra oslávi okrúhle 60. narodeniny.

Sympatická rodáčka z Popradu v rámci nakrúcania svojej novej tolkšou v spolupráci so známou herečkou Zuzanou Vačkovou zavítala do Prahy, kde sa s Davidom osobne stretla a splnila si tak svoj oddávny sen.

„Nepoznám skladbu, ktorá má v sebe viac energie ako NONSTOP. Veľa dní, keď som mala toho dosť a bola tak unavená, že už som ani nevládala ísť na tréning – stačilo si obuť tenisky, pustiť túto skladbu a zrazu som mala síl na rozdávanie. Naozaj to tak dokáže nakopnúť? Ak neveríte, vyskúšajte a dajte mi vedieť,“ napísala k spoločnej foto s legendou Hantuchová, ktorá sa po dlhých 18 rokoch definitívne vrátila na Slovensko.„Aj teraz po kariére je stále mojou prvou skladbou v playliste pri rannom behu. Ďakujeme Michal David, že už toľké roky svojou hudbou a slovami v nich motivuješ generáciu za generáciou a dodávaš tak energiu našim obom krajinám,“ uznala obrovský prínos českej legendy Daniela.

Zdroj: ts, Instagram – Daniela Hantuchová

O nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

Koronavírus ich oberie o prémie: Organizátori US Open znížili pre pandémiu dotáciu

NEW YORK – Víťazi mužskej i ženskej dvojhry tenisového grandslamu US Open zarobia tri milióny …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

fourteen − 10 =