Jelina Svitolinová, Gael Monfils
Jelina Svitolinová a Gael Monfils (Foto: Instagram - G.E.M.S life)

Ešte nedávno boli rozídení: FOTO Monfils a Svitolinová oznámili svetu radostnú novinku

BRATISLAVA – Náročné karanténne podmienky na Australian Open 2021 naštrbili ich vzťah a fanúšikov šokoval následný rozchod, ktorý z ničoho nič oznámili. Gael Monfils a Jelin Svitolinová si opäť našli k sebe cestu a svetu teraz dokonca oznámili veľkú novinku.


Aktuálna ženská svetová päťka a mužská svetová štrnástka už zjavne nemajú v pláne ďalšie rozchody a svoj zväzok definitívne spečatia aj oficiálne. Roztomilý párik sa na sociálnych sieťach pochválil oficiálnymi zásnubami a zrejme už v tomto roku sa dočkáme ich svadby.

Po rozchode radostná správa

Radostnú správu oznámili na spoločnej dovolenke, kde ukrajinská tenistka povedala legendárnemu francúzskemu šoumenovi životné ÁNO a obidvaja sa s veľkou novinkou pochválili na svojich sociálnych sieťach. Ukrajinka predviedla veľký diamantový prsteň od svojho miláčika a šťastím celá žiarila.Podľa popiskov, ktoré ku fotkám pridali, sa dá jednoducho vyčítať aj dátum ich svadby. Podľa rímskych číslic by ich veľkým dňom mal byť 18. júl 2021. Párik, ktorý spolu randí už od roku 2019, tak po sklamaní fanúšikov rozchodom po Australian Open pripravil pre všetkých priaznivcov naozaj príjemné prekvapenie.

Gratulácie od tenisových hviezd

Monfils vyvolal dohady už pred časom, keď komentoval viaceré príspevky Svitolinovej, čo dalo fanúšikom nádej, že si možno opäť k sebe nájdu cestu a napokon sa to naozaj aj stalo. Ohromujúca správa o zásnubách a plánovanej svadbe ale zrejme prekvapila každého. Hrdličky opäť uverejňujú príspevky na spoločnom instagramovom účte G.E.M.S. a po oznámení noviny sa dočkali množstva blahoželaní od tenisových hviezd ako Caroline Wozniacki či Alex De Minaur a ďalší.Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Rafael Nadal

VIDEO Nadal pozná dôvod šokujúcej prehry proti Rublevovi v Monte Carle: Môj servis bol jedna veľká katastrofa

MONTE CARLO – Obrovské prekvapenie prinieslo záverečné štvrťfinálové meranie síl na prestížnom podujatí ATP Masters …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

13 + 10 =