John Isner (Foto: TASR)

FOTO Fanúšikovia sa pustili do Isnera, ktorý kritizuje nosenie rúšok: Tvoj názor je ako dvojchyba na brejkbale

NEW YORK – Názor amerického tenistu Johna Isnera sa nestretol s pochopením fanúšikov a bol ostro skritizovaný. Na sociálnej sieti Twitter nedávno prehlásil, že nerozumie, prečo musia tréneri v americkej NFL nosiť pri postrannej čiare rúška. Následne sa na jeho osobu spustila vlna kritiky.


„Vyžadovať, aby tréneri NFL mali pri postrannej čiare rúško je nezmyselné,“ napísal Isner na svojom twitterovom účte. Snahu o vynútenie nosenia rúšok na nezmyselných miestach nazval propagandou.

Príspevok spustil vlnu kritiky

„Len by ma zaujímalo, či poznáš niekoho, kto ochorel na koronavírus. V zdravotníctve sa s tým denne stretávam a poznám mnoho ľudí, ktorí prišli o svojich blízkych. Som fanúšikom tvojho tenisu, ale v tomto si nezodpovedný,“ reagoval jeden z fanúšikov.

„Tvoj názor je ako dvojchyba na brejkbale,“ rýpol si tenisovou terminológiou ďalší z nich.

„Každý by mal v dnešnej dobe nosiť rúška,“ reagoval Jeff Fanuele. Na tento komentár Isner odpovedal pomerne arogantne, keď jeho autorovi odkázal, že ma vymytý mozog. To už nenechalo kľudným ani komentátora BBC Davida Lawa, ktorý je označovaný za tenisového špecialistu.„Má vymytý mozog viac ako 300 tisíc ľuďmi, ktorí prišli vo vašej zemi o život, viac než tisíc ľuďmi denne,“ okomentoval Law reakciu amerického dlháňa.

Niektorí fanúšikovia reagovali aj pozitívne

„Je to komické, pretože polovica hráčov pri postrannej čiare rúška mať nemusí, na ihrisku samozrejme tiež nie a tréneri ich nosiť musia. Nedáva to zmysel,“ súhlasil jeden z priaznivcov s názorom Isnera.

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Tenisové tipy (17.4.): Zdolá senzačný premožiteľ Nadala aj ďalšiu náročnú prekážku v podobe nórskeho antukára?

BRATISLAVA – Ani dnes nechýba tradičný článok s tipmi, ktoré sa snažíme uviesť do vašej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

15 + 1 =