Foto: Instagram/Julia Görgesová

FOTO Emotívna rozlúčka svetových hviezd s Görgesovou: Budeš nám chýbať

BERLÍN – Nemecká tenistka Julia Görgesová včerajší deň nepríjemne šokovala svojich fanúšikov, oznámila ukončenie kariéry s okamžitou platnosťou. Na jej koniec teraz reagujú jej ženské kolegyne.


„Drahý tenis, píšem ti, pretože som pripravená povedať ti zbohom. Zažila som s tebou veľa rozličných typov emócií a som vďačná za všetko, čo si ma naučil. Dokázala som sa vyrovnať s prehrami, ale aj vychutnať si slastné pocity víťazstva. Teraz je čas na novú kapitolu v mojom živote. Ďakujem ti za všetko, čo si mi dal. Navždy zostaneš v mojom srdci,“ napísala Görgesová na Instagrame.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

TIME TO SAY GOODBYE 💭✍️🎾 . . Dear Tennis, I am writing to you, because I am ready to say “Goodbye”. When I started playing tennis at the age of 5, I would never have thought that we would go such a long way together. You have given me so many different types of emotions throughout our journey and I am very thankful for everything you have shown and taught me. I learnt how to deal with the toughest losses but also enjoy the most amazing wins of my career, to fight back many times when I was struggling with you and through it all we never lost sight of our dreams. I always knew how I would feel when it is time to say goodbye to you, and that moment has arrived. I am ready to close the tennis chapter of my life and open a new one, which I am really excited about. Thank you for everything you have given me. You will stay forever in my heart ❤️ Yours, Jules P.S. Huge thank you to my family, friends, team, sponsors and fans for supporting and believing in me always, I couldn’t have done it without you. . . Liebes Tennis, ich schreibe Dir diese Zeilen, weil ich bereit bin mich von Dir zu verabschieden. Als ich mit 5 Jahren mit Dir angefangen habe, hätte ich niemals gedacht, dass wir einen so langen Weg zusammen gehen. Du hast mir so viele verschiedene Emotionen auf unserer Reise beschert und ich bin sehr dankbar für alles was Du mir gezeigt und beigebracht hast. Ich habe gelernt mit den härtesten Niederlagen umzugehen- die größten Siege meiner Karriere zu genießen- wiederzukommen als ich mit Dir gekämpft habe und nie aufzugeben meine Träume zu verwirklichen. Ich habe immer gewusst, dass ich es fühlen werde, wenn der richtige Zeitpunkt gekommen ist, zu Dir Tschüss zu sagen – der Moment ist da. Ich bin bereit das Kapitel Tennis zu schließen und ein Neues aufzumachen, worauf ich mich sehr freue. Vielen Dank für alles, was Du mir gegeben hast- Du wirst für immer in meinem Herzen sein ❤️ Deine Jule P.S. Ein großes Dankeschön auch an meine Familie, Freunde, Team, Sponsoren und Fans. Ihr habt immer an mich geglaubt und ohne Eure Unterstützung hätte ich es nicht geschafft . . 📷 Credits- #1:Parents #2: @porschetennis #3: @jimmie48tennis #4,5,6: @gettyimages

Príspevok, ktorý zdieľa ⒿⓊⓁⒺ ✌️🇩🇪 (@julia.goerges),

Na prekvapivý koniec reagujú aj tenisové hviezdy

Ako prvá reagovala na jej koniec jej deblová partnerka Karolína Plíšková:„Počula som o tvojom konci a nasledujúce riadky budú venované tebe. V prvom rade by som ti chcela pogratulovať k úspešnej kariére. Zažili sme veľa zábavy na kurte aj mimo neho, som veľmi rada, že som ťa mohla spoznať!“

Reakcia svetovej dvojky na nečakaný koniec 31-ročnej tenistky

„Je to smutná a zároveň šťastná správa. Som nešťastná, pretože ťa už neuvidím na kurtoch, ale zároveň sa teším, že odštartuješ novú kapitolu tvojho života. Tvoja budúcnosť je perspektívna, držím palce,“ napísala na Twitteri Simona Halepová.

Koniec prekvapil aj jej nemeckú krajanku„Čas strávený s tebou je nezabudnuteľný, spomienky na Fed Cup zotrvajú v mojom srdci do konca života,“ napísala Kerberová.  

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Félix Auger Aliassime

VIDEO Kanadský talent už aj pod vedením strýka Rafu: Kouč Augera-Aliassimeho odhalil, prečo práve Toni Nadal

MONTE CARLO – Veľký talent kanadského tenisu Félix Auger-Aliassime pred prestížnym podujatím zo série Masters …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

8 − 1 =