Novak Djokovič
Novak Djokovič (Foto: TASR/AP - Frank Augstein)

FOTO Djokovič ako veľký vlastenec: Svojej dcére ukázal, prečo dostala meno Tara

BELEHRAD – Srbský tenista Novak Djokovič počas celej kariéry ukazuje, že patrí medzi veľkých vlastencov. Neraz deklaroval, že na svoju rodnú krajinu je hrdý a krásy Srbska ukázal aj svojim ratolestiam.


Prostredníctvom sociálnych sietí sa pochválil aj svojim fanúšikom a k nádherným fotografiám prírodných scenérií zanechal aj niekoľko viet. Po troch rokoch ukázal svojej dcére, kde nachádzal inšpiráciu pri vymýšľaní jej mena.

Nedávno ukončenú sezónu môže aktuálna svetová jednotka hodnotiť ako pomerne úspešnú. V počte ukončených rokov na poste svetovej jednotky vyrovnal rekord Peta Samprasa. Netreba zabúdať ani na jeho lapsusy od nevydarenej Adria Tour až po napálenie loptičky do čiarovej rozhodkyne na US Open.V kruhu rodiny sa vydal do rodného Srbska, konkrétne do oblasti, ktoré sa volá rovnako ako jeho trojročná dcéra Tara. „Sme požehnaní, pretože pochádzame z nádhernej krajiny, ktorá ponúka skryté drahokamy ako národný park menom Tara. Naša dcéra dostala meno čiastočne aj kvôli tomuto miestu,“ prehlásil Djokovič na sociálnej sieti Instagram.

Zdroj: cas.sk, ts, Instagram – Novak Djokovic

About Roderik Pastier

Check Also

Belinda Benčičová

VIDEO Aj Benčičová zúri, ale prísna karanténa ju neodstavila: Bývalá svetová štvorka si našla miesto na tréning

MELBOURNE – Kým hviezdy ako Novak Djokovič, Rafael Nadal, Dominic Thiem či Serena Williamsová majú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

13 − five =