Karen Chačanov (Foto: TASR)

FOTO COVID-19 opäť úraduje medzi tenistami: Pozitívne bol testovaný dvadsiaty hráč sveta

MOSKVA – Ruský tenista Karen Chačanov, ktorý aktuálne okupuje dvadsiate miesto v svetovom rebríčku, svojich fanúšikov rozhodne nepotešil. Prostredníctvom sociálnych sietí prehlásil, že spoločne so svojou manželkou a synom boli pozitívne testovaní na COVID-19 počas prípravy na novú sezónu v Dubaji.


Rus mal v pláne využiť slnečné počasie v exotickom Dubaji na začatie prípravy na novú sezónu. Koronavírus mu však výrazne naštrbil svoje plány. Podľa tamojšej vlády bude musieť so svojou rodinou podstúpiť štrnásťdňovú karanténu a následne sa musia dať opätovne testovať.

„Zdravím priatelia, rád by som vám oznámil nepríjemnú správu. Plánoval som odštartovať prípravu v Dubaji, ale nanešťastie som bol spoločne s mojou rodinou pozitívne testovaný na COVID-19. Sme v karanténe a dúfame, že čo najskôr budeme v poriadku,“ prehlásil Chačanov na sociálnej sieti Twitter.Bývalá svetová osmička nemôže byť s výsledkami v tejto sezóne rozhodne spokojná. Najlepším výsledkom ruského tenistu bolo osemfinále na Roland Garros, kde podľahol neskoršiemu finalistovi Novakovi Djokovičovi 3:0 na sety.

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Murray našiel náhradu za Melbourne: Bývalá svetová jednotka ústrednou postavou challengerového podujatia

RÍM – Britský tenista Andy Murray sa po vynútenom odhlásení z úvodného grandslamového turnaja roka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

twenty − nine =