piatok , 3 apríla 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / FOTO Cibulková v dojemnej prosbe oslovila aj Cháru, Hossu a Gáboríka: Pomôžme Riškovi!
Foto: TASR

FOTO Cibulková v dojemnej prosbe oslovila aj Cháru, Hossu a Gáboríka: Pomôžme Riškovi!

BRATISLAVA – Niekdajšia ženská slovenská tenisová jednotka Dominika Cibulková potvrdila, že má dobré srdce.


Niekdajšia slovenská tenisová hviezda, ktorá na jeseň minulého roka ukončila úspešnú kariéru, to potvrdila úprimnou prosbou. Cibulková túži pomôcť ťažko chorému chlapčekovi Riškovi, ktorý trpí zriedkavým ochorením.

Na ten existuje účinný liek v americkom Bostone, kde pôsobí aj stále hrajúca slovenská hokejová legenda Zdeno Chára. Cibulková neváhala a vyzvala na finančnú podporu trojicu našich hokejových legiend Mariána Hossu, Zdena Cháru a Mariána Gáboríka a tiež každého dobrého človeka, ktorý je ochotný chlapčekovi pomôcť. Na sociálnej sieti napísala status, v ktorom žiada všetkých o úprimnú pomoc.„‼️‼️POMÔŽME RIŠKOVI‼️‼️ Viete, že na kurte mi vždy bolo blízke bojovať o každú loptičku – a aj keď to niekedy mohlo vyzerať, že to už nedám, nakoniec som otočila priebeh zápasu. Často aj vďaka podpore od fanúšikov a okolia. Dnes by som znova chcela prispieť k tomu, aby sa otočil priebeh jedného veľmi ťažkého zápasu. Toho, ktorý každý deň dáva malý bojovník Riško a jeho rodičia. Ich nádejou je liek z Bostonu a ja viem, že vďaka podpore od nás všetkých to môže dokázať. Zároveň pozývam mojich kamarátov Zdena Cháru z Bostonu, Mariána Hossu a Mariána Gáboríka, aby sa k nám pripojili, čo vy na to?“ uviedla na Instagrame Cibulková. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

‼️‼️ POMOZME RISKOVI ‼️‼️ Viete, že na kurte mi vždy bolo blízke bojovať o každú loptičku – a aj keď to niekedy mohlo vyzerať, že to už nedám, nakoniec som otočila priebeh zápasu. Často aj vďaka podpore od fanúšikov a okolia. Dnes by som znova chcela prispieť k tomu, aby sa otočil priebeh jedného veľmi ťažkého zápasu. Toho, ktorý každý deň dáva malý bojovník Riško a jeho rodičia. Ich nádejou je liek z Bostonu a ja viem, že vďaka podpore od nás všetkých to môže dokázať. Prosím podporte ho tu http://bit.ly/2H1iVq7 ‼️ Link najdete na mojom profile v BIO ‼️Ďakujem! Zároveň pozývam mojich kamarátov Zdena Cháru z Bostonu,Mariana Hossu a Mariana Gaborika aby sa k nám pripojili, čo vy na to @zeechara33 , @hossboss81 , @mgaborik12 ? #RiskoDychaj #ludialudom

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Zdroj: ts, Instagram – Dominika Cibulková

O nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

Sieň slávy: Michael Chang – Zázračný tínedžer z Roland Garros 1989

Dnes sa v rubrike zameranej na legendy svetového tenisu presúvame za „veľkú mláku“. Práve zo …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

five × 1 =