Dominika Cibulková (Foto: TASR)

FOTO Cibulková reaguje na škandál s očkovaním: O vakcínu som požiadala omylom

BRATISLAVA – Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková dnes poriadne rozbúrila vody internetu. V popoludňajších hodinách sme informovali o tom, že sa nechala prednostne zaočkovať, a predbehla tak nielen množstvo ľudí z 1. línie, ale aj seniorov, ktorí potrebujú vakcínu najviac. 


Reakcia Dominiky Cibulkovej na seba nenechala dlho čakať, tenistka ňou však potvrdila staré známe pravidlo: “Hovoriť striebro, mlčať zlato.” Športovkyňa totiž tvrdí, že k vakcíne, na ktorú čakajú státisíce Slovákov, sa vlastne dostala omylom. 

„Je mi veľmi ľúto, že som sa nechala voviesť do omylu, keď som sa pri sprevádzaní blízkeho v nemocnici len informatívne opýtala, v akom období by sme mohli prísť na rad pri očkovaní. Ak by som čo i len tušila, že sa dopúšťam vážneho pochybenia, a že len nevypĺňam voľné miesto v poradovníku, v žiadnom prípade by som možnosť zaočkovať sa nevyužila,“ napísala na sociálnej sieti Instagram.

Cibulková sa teda snaží presvedčiť ľudí, že k vakcíne sa dostala len akýmsi omylným zapísaním sa na formulár. Či však bola omylom aj cesta do nemocnice a aplikovanie vakcíny, to už nepíše. 

Cibulková sa ďalej posnažila celú kauzu obrátiť na príbeh s poučným koncom, keď napísala: „Budem rada, ak celá táto nešťastná udalosť bude mať pozitívny efekt v tom, že presvedčí čo najviac ľudí o potrebe očkovania. Veľmi rada akýmkoľvek ďalším spôsobom pomôžem v osvetovej kampani na podporu vakcinácie.“Zdroj: ts, Instagram- Dominika Cibulková

About Roderik Pastier

Check Also

Lukáš Klein

Klein v Splite po skvelom obrate do finále kvalifikácie: S nemeckým dlháňom to však nemal vôbec ľahké

SPLIT – Slovenský tenista Lukáš Klein uspel v 1. kole kvalifikácie na turnaji v chorvátskom …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

11 + twenty =