utorok , 14 júla 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / DJOKOVID-19 pod paľbou kritiky: Veľavravné FOTO karikatúry svetovej jednotky
Novak Djokovič
Novak Djokovič (Foto: TASR/AP - Darko Vojinović)

DJOKOVID-19 pod paľbou kritiky: Veľavravné FOTO karikatúry svetovej jednotky

BRATISLAVA – Po infikovaní viacerých tenisových hviezd a ich blízkych osôb sa na hlavu taktiež nakazenej srbskej svetovej jednotky Novaka Djokoviča zosypala lavína kritiky.


Jeden z organizátorov podujatia Adria Tour, na ktorom neboli trestuhodne dodržané dostatočné hygienické opatrenia, to po množstve pozitívne testovaných pochopiteľne schytáva z každej strany a ako to už tradične býva, Noleho si podali aj samotné médiá.

Tie sa pretekajú v tom, kto najvýstižnejšie a najtvrdšie „naloží“ svetovej jednotke a vystihne škody, ktoré podujatie na Balkáne organizované Djokovičom spôsobilo. Jedným z ašpirantov na prvenstvo je určite francúzsky denník L´Equipe, ktorý zverejnil vtipnú karikatúru Djokoviča.Nole je na foto zobrazený ako šašo v červených šatách, ktorých súčasťou sú ozdobné prvky pripomínajúce dobre známe grafické znázornenie nového typu koronavírusu. Bežiaca srbská jednotka má roztvorenú náruč a vo francúzštine sa pýta ľudí: „Má niekto záujem o objatie?“ Karikatúrne stvárnenie dostalo aj veľavravný názov: DJOKOVID-19.

Srbský denník Blic uviedol, že svetové médiá nemajú úradujúceho tenisového kráľa v obľube a preto ho podstatne častejšie ako Rogera Federera či Rafaela Nadala častujú tou najtvrdšou kritikou.

Zdroj: ts, L´Equipe

O nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

Naomi Ósaková

FOTO Ósaková so sestrou boduje aj mimo kurtu: Po ich módnych rúškach sa len tak zaprášilo

NEW YORK – Dvojnásobná japonská grandslamová šampiónka a niekdajšia svetová jednotka Naomi Ósaková navrhla spolu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

six + 18 =