Home Najdôležitejšie Črtajúci sa obrat nedotiahol: Gombos v Paríži padol v kvalifikačnom finále s americkým favoritom

PARÍŽ – Slovenský tenista Norbert Gombos prehral v nedeľnom finále kvalifikácie dvojhry na turnaji ATP v Paríži s Američanom Marcosom Gironom 1:6 a 5:7.

Po hladko prehratom úvodnom sete síce v tom druhom dokázal Slovák dotiahnuť z 0:4 na 4:4, ale obrat sa mu už nepodarilo dotiahnuť a za hodinu aj 25 minút súperovi podľahol v dvoch setoch.

Tridsaťjedenročný slovenský reprezentant nenadviazal proti štvrtému nasadenému Gironovi na minulotýždňové víťazstvo v kvalifikácii turnaja vo Viedni.

kvalifikácia – finále: Marcos Giron (4-USA) – Norbert GOMBOS (SR) 6:1, 7:5

Zdroj: ts, TASR