Dominika Cibulková, Dubaj, Dovolenka
Dominika Cibulková si s rodinkou užíva dovolenku v Dubaji (Foto: Instagram - Dominika Cibulková)

Cibulková zverejnila odvážne FOTKY v plavkách z exotickej dovolenky: Nie som tu na to, aby som sa vám zapáčila

BRATISLAVA – Dnes už bývalá slovenská tenistka a niekdajšia svetová štvorka Dominika Cibulková (31) si aktuálne aj s rodinkou užíva exotickú dovolenku v slnečnom Dubaji.


Veľká milovníčka módy Cibulková, ktorá si aj po skončení tenisovej kariéry potrpí na svoj zovňajšok, zhruba pred týždňom spolu s manželom Michalom a už polročným synčekom Jakubkom vyrazila do slnkom zaliateho Dubaja. Tu si sympatická rodinka užíva more a slnkom zaliate pláže na Nikki Beach Resort.

Obrázok šťastia

Pred pár dňami prišla niekdajšia svetová jednotka so sériou fotografií, na ktorých pózuje na slnkom zaliatej pláži s malým Jakubkom v náručí, ktorý si pózovanie evidentne taktiež užíva a veľavravný popis Cibulkovej „Obrázok šťastia“ to asi najlepšie celé vystihuje.

Prišli aj odvážnejšie fotky

O pár dní neskôr sa ale sympatická Slovenka ešte viac osmelila, keď sa rozhodla zapózovať na pláži v čiernych plavkách a odvážne fotky rozhodne potešia oko nejedného fanúšika. „Nie som tu na to, aby som sa vám zapáčila,“ poslala veľavravný odkaz všetkým hejterom, ktorých so sebou pôsobenie na sociálnych sieťach pochopiteľne prináša.Zdroj: ts, Instagram – Dominika Cibulková

About Majo Malinovský

Check Also

Tallon Griekspoor, Istanbul Challenger

Tenisové tipy (20.1.): Trojlístok zaujímavých analýz z Istanbulu

BRATISLAVA – Aj dnes sme si pre vás pripravili tradičné trio tipérskych odporúčaní, ktoré uvádzame …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

ten − four =