Home / US Open / Bývalý člen top 10 je voči odohraniu US Open skeptický. „Predstavte si ten škandál,“ vraví
Foto: TASR

Bývalý člen top 10 je voči odohraniu US Open skeptický. „Predstavte si ten škandál,“ vraví

Po zrušení Wimbledonu a presunutí Roland Garros sa čoraz viac začína hovoriť o tom, či bude možné odohrať v riadnom termíne US Open. V areáli momentálne stavajú poľnú nemocnicu, no 31. augusta by sa tam už mal začať hrať grandslam. O svoj pohľad sa podelil bývalý 8. hráč sveta Janko Tipsarevič.

Srbský tenista ešte v tejto chvíli nechce definitívne tvrdiť, či si myslí, že sezóna sa už nedohrá. Hoci o tejto možnosti reálne hovorí čoraz viac hráčov či odborníkov. Srb verí, že na US Open bude možné hrať, ale neprekvapilo by ho zrušenie. Upozornil na dôležitú vec.

„Myslím si, že US Open je veľkou otázkou. Podľa mňa bude USA najviac postihnutou krajinou. Bude extrémne ťažké dostať situáciu pod kontrolu do konca augusta, kým sa má začať US Open,“ povedal Tipsarevič, citoval ho web tennisworldusa.org.

Organizátori podľa neho budú pri konečnom zvažovaní veľmi obozretní. „Možno si spomínate, ako na US Open pre niekoľkými rokmi v šatni spadla Genie Bouchardová. Zažalovala vtedy US Open a ako kompenzáciu získala niekoľko miliónov. Viete si predstaviť, že by zorganizovali US Open a mnohí hráči by sa nakazili koronavírusom a mali následky? Len si predstavte ten škandál,“ vysvetlil svoj postoj rodák z Belehradu.About Jana Sedláková

Check Also

Obrovská senzácia na Roland Garros: Fantastický Gombos rozjasal tenisové Slovensko

PARÍŽ – Slovenský tenista Norbert Gombos sa prvýkrát v kariére prebojoval do 2. kola dvojhry …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

8 − 7 =