pondelok , 10 augusta 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Bouchardová o najhoršom zážitku v živote: Strašné, bola to katastrofa
Eugenie Bouchardová
Eugenie Bouchardová (Foto: TASR/AP - Anthony Anex)

Bouchardová o najhoršom zážitku v živote: Strašné, bola to katastrofa

MONTREAL – Kanadská tenisová kráska Eugenie Bouchardová sa z niekdajšej piatej priečky zosypala až na aktuálnu 328. a pred nedávnom sa rozhodla prehovoriť o najhoršom období, akým si v živote prešla.

Totálna katastrofa

Ako sa ukázalo, do toho spadá aj veľmi nepríjemný zážitok z jej osobného života. Vo virtuálnom rozhovore s Bobom Menerym to sexi Kanaďanka priznala, keď dostala otázku týkajúcu sa jej ľúbostného života. „Raz som šla na rande s chalanom a išli sme na pláž. Bol priotrávený jedlom a na záchod musel behať každých 20 minút,“ začína rozprávanie Bouchardová.„Bola to katastrofa, veľmi zlé. Snažili sme sa relaxovať na pláži a baviť sa, ale on stále mizol za kríkmi, či utekal na záchod. Bolo to strašné,“ pokračovala. „Boli sme dohodnutí ísť potom na večeru, ale ja som už radšej nechcela ísť na večeru, pretože to bolo naozaj hrozné. A keď povedal a čo keď preskočíme večeru? bola som rada a povedala som: To je skvelé, môžeme to jednoducho rozpustiť, zbohom.“

Rozbieha to na zoznamke

Po tejto negatívnej skúsenosti sa už kanadská kráska príliš do randenia nehrnie, o čom svedčí fakt, že je stále sama a najnovšie šokovala fanúšikov tým, že to rozbieha na zoznamovacej platforme Bumble. V každom prípade jedno rande má isté, keď sa v rámci charitatívnej kampane All in Challenge stretne a zoznámi s fanúšikom, ktorý si životný zážitok (stretnutie s ňou) vydražil za ohromných 85 tisíc amerických dolárov. Kanaďanka sa už nevie dočkať kedy ho spozná a ktovie, možno z toho aj niečo bude.Pred nedávnom zverejnila Bouchardová tri kritériá, ktoré by mal jej vysnívaný partner spĺňať. Čo sa týka tenisu už onedlho by sa populárna Genie mala objaviť s ďalšími hráčkami na podujatí v americkom Charlestone.

Zdroj: ts

O nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

Fiona Ferrová

VIDEO Turnajová štvorka to nezvládla: Prvý turnaj po reštarte korisťou nenasadenej hráčky

PALERMO – Francúzska tenistka Fiona Ferrová triumfovala na prvom turnaji seriálu WTA Tour po reštarte …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

two × 3 =