Daniil Medvedev
Daniil Medvedev (Foto: TASR/AP/DPA - David Inderlied)

6 hráčov, ktorí podľa Daniila Medvedeva môžu vyhrať US Open

Rus Daniil Medvedev vymenoval šesť hráčov, ktorí podľa neho môžu získať na grandslamovom US Open titul.


Od 29. augusta štartuje záverečný grandslamový turnaj sezóny US Open. Rus Daniil Medvedev bude obhajovať titul. Po vypadnutí v 2. kole turnaja v Montreale s Nickom Kyrgiosom prehovoril Medvedev na tlačovej konferencii o favoritoch US Open.

„Dúfam, že v Cincinnati budem hrať dobre. Dúfam, že aj na US Open budem hrať dobre. Keď hovorím dobre, myslím tým, že sa pokúsim byť víťazom. Ale sú tu chalani ako Nick, Carlos, ktorí môžu vyhrať v Cincinnati, či na US Open. Stefanos. Možno sa Saša vráti na US Open. Rafa, Novak, nevieme, čo sa udeje. Veľa silných chlapov,“ vymenoval Medvedev šiestich favoritov.

Z tejto šestice hráčov ale možno dvoch neuvidíme v New Yorku. Novak Djokovič pravdepodobne nebude môcť štartovať, nakoľko nie je očkovaný proti covidu a podľa súčasných pravidiel nemôže do USA. Nemec Alexander Zverev už trénuje po vážnom zranení, nad jeho štartom v New Yorku však visí otáznik.

6 favoritov US Open podľa Daniila Medvedeva

Nick Kyrgios

Carlos Alcaraz

Stefanos Tsitsipas

Alexander Zverev

Rafael Nadal

Novak DjokovičAbout Jaroslav Šípkar

Check Also

Dominika Cibulková, Maldivy, Rodinná dovolenka

Dominika Cibulková odhalila radostnú novinku

Dominika Cibulková očakáva druhý prírastok do rodiny. 33-ročná bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková na instagrame …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

nineteen − eleven =